Zväčšenie penisu – mýtus či skutočnosť?

Vyrovnať sa s malým prirodzením skúšajú muži rôzne – jeden si kúpi obrovské auto, druhý o tom mlčí, tretí odíde do dobrovoľného celibátu a štvrtý začne googliť „ako zväčšiť penis“. Čo sa dozvie? Príde na rôzne možnosti – od tabletiek cez operáciu až po cviky. Aká je účinnosť týchto spôsobov? V ďalších riadkoch sa dozviete.

Sú tabletky na zväčšenie úspešné?

Ak ste aspoň raz v živote navštívili porno stránku, istotne ste si všimli všade prítomné reklamy na zväčšenie penisu vďaka čarovným tabletkám. Tie sľubujú, že sa vám vaše mužstvo za dva týždne zväčší o neuveriteľných 8 cm a to len vďaka týmto tabletkám. Je to nezmysel, pretože je fyzicky nemožné, aby vám penis za 14 dní narástol o 8, 6 či 4 cm. Sú to len predražené cukríky, ktoré vám pomôžu dobrovoľne zbaviť sa svojich eur.

Operácia alebo cviky?

Určite ste našli informácie o zväčšení penisu vďaka chirurgickému zákroku. Ten je účinný a rýchly, ale drahý, bolestivý a niekedy môže skončiť erektilnou dysfunkciou. Síce máte penis väčší, lenže čo z toho, keď ho nemôžete použiť v akcii? A čo cviky? Niektorí hovoria, že ho stačí iba naťahovať, druhí používajú špeciálne činkové sety, ale v podstate žiadne merateľné výsledky sa nedozviete. Jediné, čo zistíte, sú sťažnosti mužov, ktorí to skúšali a skončili s poškodeným tkanivom.

Extender

Extender alebo aj predlžovač penisu je možnosť, za ktorú hovoria aj štúdie. Medzi najúčinnejšie extendre patrí Phallosan, ku ktorému bola publikovaná štúdia. Tá hovorí o tom, že všetci z 36 pacientov dosiahli zväčšenie penisu v priemere o 3,6 cm v pokojnom stave a o 2,9 cm počas erekcie. Ale ani Phallosan nie je žiadny čarodejník, ktorý prinesie výsledky zo dňa na deň. Tento extender používali muži týždenne 6 dní po 5 hodín celých 6 mesiacov, kým sa výsledky dostavili. Chcete sa o tejto možnosti dozvedieť viac? Navštívte stránku Plus4cm.com.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!