Vyriešte problémy, ktoré máte so smartfónom

Smartfóny sú fenoménom súčasnosti, pokojne ich môžeme označiť za najlepšieho spoločníka pri čakaní na autobus, ceste vlakom, zábavku na toalete či kratochvíľu pred telkou.

Áno, čítate dobre, ľudia používajú smartfóny aj vtedy, keď pozerajú telku. Niektoré výskumy hovoria o tom, že až o 84 % vlastníkov chytrého telefónu či tabletu používa svoje zariadenie aj počas sledovania telky. Najčastejšie si krátia čas počas reklamných brejkov, aj preto sa nadnesene hovorí, že vybitá baterka a slabý wifi signál sú najväčšími problémami ľudstva.

Problémy s baterkou

Pozná to každý majiteľ smartfónu, ste na návšteve cudzieho mesta, používate navigáciu a baterka sa vám veľmi rýchlo dostáva do červených hodnôt. Vybitý telefón by znamenal takmer isté zablúdenie, tak sa vydáte hľadať nejaké kaviareň, kde by ste si telefón mohli nabiť. V meste je to v pohode, ale čo keby sa vám to stalo uprostred ničoho? V tom prípade je ideálne používať externé batérie pre mobily. Tie vám umožnia nabiť váš telefón až 12-krát na jeden cyklus. Naozaj neoceniteľný pomocník každého, kto je na cestách.

Nevyzerajte ako díler telefónov

Poznáte to, máte jeden osobný telefón a druhý firemný. Jednak vám zaberajú miesto v kabelke, vreckách či kdekoľvek inde, ale hlavne stále zabúdate na to, že máte dva telefóny. Váš problém vyriešia dual sim mobily, dve sim karty v jednom mobilnom telefóne. A nie je to riešením iba vtedy, keď máte služobný telefón, ale aj vtedy, keď používate dva rôzne tarify, a teda máte dve simky. Odpadnú vám starosti s nosením dvoch telefónov, alebo ešte horšie – s vyberaním a menením simky.

 

Dajte si záležať na kvalite

Hoci existuje pôžička na čokoľvek, pokojne si ju môžete zobrať aj pri kúpe telefónu, alebo môžete využiť možnosť splátok prirátaných k paušálu u operátora, vždy by ste si mali dôkladne zvážiť, aké parametre telefónu naozaj potrebujete a či ich využijete. Nie je dobré, keď prepadnete módnej mánii a chcete mať najdrahší telefón len preto, že má na sebe odhryznuté jablko. Kvalita áno, ale vyberajte ju s rozumom.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!