Prečo ženy nemajú radi striptízové kluby?

Posedenie s priateľmi a strávená noc v striptízovom bare sa môže zdať ako dobrý nápad, pre vás, ale vaša priateľka má asi iný názor na takýto druh zábavy. Prečo sa tak hnevá, keď z vás cíti alkohol a lacný parfem? Ved to nie je to isté, ako by si mal sex s niekym iným, nie? Ukazuje sa, že má na situáciu iný pohľad.

Sme presvedčení, že nie je nič zlého na striptízových baroch, ak na ich návštevu máte správne dôvody - a to, pobaviť sa s priateľmi. Ak mierite do baru s úmyslom "vyštartovať" po striptérke, pridávate tak k zlej povesti ostatným mužom.

Ak ste naozaj slušný človek, ktorý rád vyrazí von s kamarátmi, zatiaľ čo nevinne chápe niektoré exotické tance, ale vaša priateľka sa cez to jednoducho nemôže dostať, môže to byť tím, čo niektorý nazývajú krásna bolesť. Pomôžeme vám zistiť, či sú jej protesty oprávnené.

Tu sú dôvody, prečo ženy nenávidia striptízové kluby.

MÁ STRACH, ŽE JU PODVEDIETE

Napriek svojmu naliehaniu a vysvetľovaniu, že väčšina striptízových barov má prísne pravidlá správania sa k dievčatám, môže mať stále obavy, že práve vy zblúdite. Koniec koncov, je to veľmi sexuálne prostredie, s množstvom alkoholu, čo vedie k nerozvážnej a lákavej atmosfére. Ona vie, že vám hlavou prejdú rôzne myšlienky pri pohľade na tanečnice a má z toho strach.

Holá pravda:  funkcia striptízových klubov pre mužov: - sú to rekreačné priestory, slúžiace pre oddych s priateľmi, nie mieste pre hľadanie sexuálnej partnerky.

MÁ PODOZRENIE, ŽE POROVNÁVATE

Striptérky majú všeobecne také telesné partie, ktoré muži zbožňujú. Väčšina z nich má svoju stabilnú prácu. Vaša priateľka môže mať pocit, že ju porovnávate s objektami vašej fantázie a to je veľký dôvod, prečo nemajú radi striptízové kluby.

Holá pravda: Jej nedostatky nemajú nič spoločného so striptízovým barom. Každý je občas neistý, možno je tu iný problém, ktorý si vyžaduje ďalšiu diskusiu.

MYSLÍ SI, ŽE JE TO PRE ŽENY PONIŽUJÚCE

Mnoho ženských klubov, prezentuje názor, že striptízové bary sú pre ženy ponižujúce a povzbudzujú šovinistické postoje. Myšlienka skupiny opitých mužov ktorí húkajú na striptérky a na javisku ich za peniaze vyzliekajú asi nie je presne to, čo mali na mysli feministky ako sexuálna revolúcia.

Holá pravda: Táto reakcia má viac čo robiť s jej morálnym postavením ako vaším vysvetlením. Je asi ťažké ju presvedčiť.

MYSLÍ SI, ŽE JE TO GÝČOVITÉ

Jej nesúhlas môže mať zdroj vo vašej povesti, vtedy je asi dosť podráždená. Možno vás nechce vidieť v takýchto zariadeniach len preto, aby vás ľudia neohovárali. Ženské názory na mužov navštevujúci striptízový bar sú po väčšine - pochybní, deviantní a zle vyvinutí muži. Rovnako môže mať strach o svoj profesionálny image, veď čo keď vás tam uvidí niekto dôležitý? Škoda, že sa nezamyslí nad tým, čo v podniku robí muž, ktorý vás tam uvidí a môže to byť kľudne jej šéf.

Holá pravda: Je to určite na zamyslenie. Sú vo vašom živote ľudia, pred ktorými by ste sa mali hanbiť za návštevu striptízového baru? Ak áno, asi by ste ju mali počúvnuť.

ONA SA ČUDUJE, PREČO MU TO NESTAČÍ

Niektoré ženy sa domnievajú, že to, čo vám priateľka doma poskytne, má dostatočne uspokojiť vaše sexuálne chúťky. Nechápe, prečo by ste sa mali pozerať na iné ženy ako sa vyzliekajú, zatiaľ čo môžete ostať doma a venovať sa jej.

Holá pravda: Zrejme nemá porozumenie pre mužskú sexualitu. Ak sa len pozeráte a nedotýkate, je to skôr  jej problém, ako váš alebo striptízového baru.

MYSLÍ SI, ŽE MINIETE VEĽA PEŇAZÍ

Myslí si, že v bare miniete príliš veľa peňazí. Peniaze pre tanečnice, ktoré z vás chcú vytiahnuť čo najviac, ako je možné. Pridajte k tomu predražené nápoje a noc v bare môže skončiť s riadne vysokým účtom.

Holá pravda: Ak máte ťažké časy s peniazmi, alebo ste sporili na niečo veľké, položte si otázku či to stojí za jednu noc v striptízovom bare. Zabávať sa je v poriadku, ale určite si vaše priority.

Write a comment...
0 awesome comments!