Prečo ženy nemajú radi "mamičkinho chlapca"?

Ženy pri rozhovore s potencionálnym partnerom hovoria v súvislosti s jeho matkou s úctou a v dobrom. Štatisticky majú muži naozaj dobrý vzťah so svojimi matkami, majú tendenciu mať k ženám viac úcty a pochopenia, však dámy.

Ale muž, ktorý hovorí príliš často a veľa o svojej matke, je u väčšiny žien považovaný za mamičkinho maznáčika. Vôbec nie je ťažké pochopiť prečo nemajú radi takých mužov.

Tu sú niektoré dôvody prečo je to tak a nápady ako udržať dobré vzťahy.

Ženy sú rovnaké ako muži
Rovnako ako muži snívajúci o sexy zdravotných sestričkách alebo francúzskej slúžke, ženy snívajú o hasičoch alebo policajtoch, ktorí stelesňujú mužnosť a silu. Ak by si takého sexy hasiča matka kontrolovala pri každom rande, asi by jeho sexappeal výrazne klesol. Ženy všeobecne vnímajú silného muža ako niekoho, kto sa nedá ovplyvniť a zastrašiť a to je veľký dôvod prečo nemajú radi mamičkiných chlapcov.

Ide o to, že muži často plnia pre svoja matky aj nezmyslené želania, tu vzniká priestor pre  problémy.

Ak človek žije so želaniami svojej matky, je pravdepodobné, že významné rozhodnutia sám robiť nebude. Pre ženu je ťažké zdielať tieto spoločné rozhodnutia, priam neobvyklé je aby žena tolerovala takýto vzťah a nemala námietky. Pamätajte si, ak už nemáte 12 rokov, skúste svoj život riadiť sami a berte ohľady na ostatných.

Ženy chcú byť č.1
Ak žena zdieľa so svojím mužom jedno lôžko, nechce hrať v jeho živote druhé husle.
Je normálne a očakáva sa, že si každý spomenie na Deň matiek, narodeniny alebo iné oslavy. Ale ak muž dáva prednosť svojej matke pri akejkoľvek príležitosti, jeho priateľke sa to môže protiviť a je na dobrej ceste k rozchodu. Hlavný dôvod je, že súťaží so ženou, ktorá jej porodila manžela.

Keď matka v značnej miere nahrádza činnosti, ktoré vôbec nemusí, môže si manželka myslieť že robí niečo zle. Nechce predsa počúvať čo všetko nemôže.

Tvoja žena nie je chyžná
V 21. storočí si čoraz viac párov vie rozdeliť domáce práce ako pranie, žehlenie alebo umývanie riadu. Hoci niekto od ženy očakáva že má vrodené kuchárske vlohy a prirodzene vie dokonale upratať, určite by prijala vašu pomoc. Rozmaznamí muži si myslia, že ich matky varia a perú len podľa ich potrieb a ich pomoc nepotrebujú.

Je pravda, že vinu majú matky, ktoré to dopustili, ale ženám sa nepáčia muži, ktorí sa o seba nedokážu postarať.

Vaša mamička vás môže kritizovať za oblečenie, správanie, jedenie ale to neznamená, že jej pripomienky sú dokonalé. Ak by vám navrhla aby ste si po večeri pri stole oddýchli, skúste porozmýšľať či vaša polovička nepotrebuje pomôcť v kuchyni.

Žiadne súkromie
Ďalšia vec, ktorá sa ženám nepáči je fakt, že muži hovoria svojej matke súkromné veci. Žiadna žena nechce aby sa určité záležitosti preberali mimo vlastného bytu, cítia sa preto zradené.

Výnimkou môže byť výber spodnej bielizne ako darček. Ak si chcete nechať poradiť od ženy, tak určite vynechajte svoju matku. Skúste si predstaviť ako by sa tvárila manželka, ak by sa jej vaša matka opýtala či jej vybrala peknú bielizeň.

Postavte sa jej
Prvá vec, ktorú môžete urobiť, je vytvoriť si nový vzťah so svojou matkou, ako dospelý. Ak vás už niekto nazval mamičkiným maznáčikom, je veľká pravdepodobnosť, že vaša matka zasahuje do vášho života viac ako je potrebné.

Ukážte jej, že žena vášho života už pri vás je a je vašou súčasťou. Takže, je v poriadku povedať matke o romantickom víkende, ale desiatu vám robiť nemusí.

Nemusíte byť jej maznáčik
Ak ste mamičkin zlatý chlapec, tak vaša matka asi nikdy nepochopí, že sa nájde žena, ktorá bude pre vás vhodná. Spravodlivo rešpektujte obe ženy vo vašom živote.

Write a comment...
0 awesome comments!