Objednajte sa k lekárovi z pohodlia domova

Zdroj obrázka:PopTika/Shutterstock.com Zdroj obrázka:PopTika/Shutterstock.com

Dnešná doba prináša moderné riešenia a výnimkou nie je ani objednanie sa k lekárovi z pohodlia domova. Ak vás už nebaví čakať v čakárni u lekára aj niekoľko hodín, máme pre vás riešenie.

Ako sa objednať online?

Na objednanie k lekárovi online vám postačí pár jednoduchých kliknutí na počítači alebo mobilnom zariadení. V základných krokoch si na internetovom portáli TopDoktor vyhľadáte svojho lekára. Nájdete ho efektívne a rýchlo podľa jeho mena, špecializácie a mesta, kde sa chcete objednať. Po výbere lekára si zvolíte termín, ktorý vám vyhovuje.

Termín si vyberáte podľa obsadenosti, a tak sa vám nemôže stať, že niekto iný bude objednaný na rovnaký čas. Po zvolení termínu je potrebné vyplniť vaše základné kontaktné údaje a následne potvrdiť rezerváciu. V poslednom kroku vám a vášmu lekárovi príde potvrdzujúci e-mail o tom, že ste sa úspešne objednali online.

Kam sa môžete objednať?

Objednať sa môžete k lekárom rôznych špecializácií, napríklad všeobecný alebo detský lekár, gynekológ, ortopéd, nefrológ, alergológ, reumatológ a mnoho iných špecializovaných lekárov. V prípade, že nepoznáte meno konkrétneho lekára, nezúfajte. Ak hľadáte napríklad rtg, zadáte to do vyhľadávača a zobrazia sa vám všetky dostupné možnosti. Následne si vyberiete zo zoznamu rtg v Bratislave, a tiež podľa mestskej časti, ktorú máte v blízkosti vášho domova.

Výhody pre vás a lekárov

Výhody, ktoré prináša objednanie k lekárovi online, sú naozaj pestré. Medzi najväčšie patrí šetrenie času pre vás aj vášho lekára. Je dokázané, že lekárom ušetrí až 30 % času v ambulancii. Vy, namiesto hodinového čakania, budete čakať maximálne 15 minút od času rezervovaného termínu. Ambulancie sa tiež majú možnosť zviditeľniť a zefektívniť ich prácu.

Nezabudnite sa chrániť

Keď pôjdete na rezervovaný termín k lekárovi, nezabudnite sa bezpečne chrániť prekrytím horných dýchacích ciest. Dnes sú vysoko odporúčané respirátory. Rozdeľujú sa do troch skupín podľa ich kvality, a to skupina FFP1, FFP2, FFP3. Respirátory FFP3 sú najvyššej triedy a zachytávajú až 99 % všetkých baktérií, vírusov a škodlivých látok z prostredia.

Write a comment...
0 awesome comments!