Jednoduchý trik pre mužov, ako zvýšiť výkon v posteli o 20 min.

“Po 30 dňoch sa zvýšil môj výkon v posteli z 5 na 25 minút” – hovorí Alexander (32). Prečítaj si rozhovor s Alexandrom.

Ako by si charakterizoval svoj problém?

Vieš, často som mal pri intímnych chvíľach s mojou partnerkou silnú potrebu vyvrcholiť. Nikto ma nikdy nenaučil, ako by sa dal pohlavný styk predĺžiť. Niektorí chlapi to vedia sami, ale vraj každý tretí má s týmto problém. Dokázal som pri súloži vydržať ledva 7 minút. Väčšinou to bolo 5 minút. Nebol som schopný priviesť partnerku k orgazmu.

Prečo si sa rozhodol vyskúšať prirodzené metódy z programu Majster v posteli PREMIUM?

Po pravde partnerka mi oznámila, že ak s mojou slabou výdržou niečo neurobím, tak ma opustí. No a začal som hľadať riešenie môjho problému. Na internete som náhodou natrafil na kladné skúsenosti mužov, ktorí túto metódu vyskúšali. Zdalo sa mi to perfektné, že nemusím užívať žiadne tabletky a ani ísť za sexuológom a všetko sa naučím z pohodlia domova a nebude to vyžadovať mnoho hodín denne. Navyše prístup k týmto informáciám som dostal elektronicky, takže maximálna diskrétnosť a okamžité doručenie.

Ako prebiehalo učenie?

Samotné učenie a aplikovanie techník do praxe bolo naozaj veľmi  jednoduché. Väčšinu informácií som sa učil na počítači. Každý deň som si prečítal kapitolu a vyplnil jednoduché cvičenia a pracovné zošity. Už po týždni som videl prvé výsledky a išlo to jednoduchšie, ako som si myslel. Moja výdrž v posteli sa postupne zlepšovala. Je to tak jednoduché, nechápem prečo som to neskúsil skôr. Je to niečo, čo proste musí vedieť každý chlap, ak chce uspokojiť ženu v posteli.

Ako hodnotíš svoj výkon v posteli po 30 dňoch?

Opýtaj sa mojej partnerky :) Teraz nemám problém vydržať 20 - 30 min podľa potreby. Čo v pohode  postačuje na to, aby moja partnerka dosiahla orgazmus.

Čo by si odporučil chlapom, ktorí majú problém so slabou výdržou?

Keď som čítal jednotlivé lekcie, uvedomil som si, že som absolútne nechápal podstatu uspokojivého sexuálneho života a fyziológiu mužského orgazmu. Odporúčam to prečítať a aplikovať do praxe každému chlapovi. Je to naozaj jednoduché.

Majster v posteli PREMIUM – Nauč sa vydržať pri sexe o 20 minút dlhšie už za pár dní. Ak nebudeš spokojný dostaneš peniaze späť. 

Klikni SEM a navštív webovú stránku www.majstervposteli.sk/ebook/ a začni si užívať intímny život po akom túžiš hneď teraz.

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!