Existuje účinné zväčšenie penisu?

Formulka, že „aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo“ nie je len na to, aby utešila mužov s malým prirodzením, je to fakt.

Ženská vagína je totižto najcitlivejšia na prvých 6 cm, takže aj keď máte len dvojnásobnú porciu, môžete zahrať divadelné predstavenie, ktoré dobyje aj Broadway. Mnoho mužov však nie je spokojných ani tak, a hľadajú rôzne možnosti ako zväčšiť penis. Existujú aj také, ktoré sú skutočne úspešné a nie sú len oblbovaním nešťastných duší?

Zabudnite na tabletky

Každý, kto mal aspoň raz zapnutú porno stránku, videl úžasné reklamy, ktoré vám sľubujú, že vďaka ich zázračným tabletkám vám môže penis za dva týždne narásť až o 7,5 centimetra. Myslíte si, že je to nemožné? Myslíte si správne, no aj napriek tomu sa nájdu muži, ktorí potrebujú zväčšenie penisu tak zúfalo, že si ich objednajú. A čo dostanú? Predražené sladké cukríky. Keby aspoň fungovali ako placebo, no v tomto prípade to nie je možné.

A čo špeciálne cviky či operácia?

Ak ste hľadali variant k nefunkčným tabletkám, istotne ste na internete narazili aj na články, ktoré hovoria o skvelých výsledkoch, keď ste začali s penisom cvičiť. Rôzne naťahovanie, strečovanie a vešania závažia. Okamžite na to zabudnite, jediné, čo tým dosiahnete je poškodenie tkaniva, ktoré môžete viesť k tomu, že erekcia ostane iba vo vašich predstavách. A čo chirurgický zákrok? Ten môže byť účinný, ale žiadnu záruku nedostanete. Navyše je to veľmi bolestivé a v niektorých prípadoch môže dôjsť aj k erektilnej dysfunkcii.

Skúste extender

Ako najúčinnejší prostriedok na zväčšenie penisu sa javí extender Phallosan forte, od neho však tiež nemôžete čakať okamžite zázraky. Štúdia na 36 mužoch ukázala, že počas polročného používania došlo k zväčšenie penisu o 3,6 cm v pokojnom stave a o 2,9 cm pri erekcii. A to nie sú úplne zanedbateľné čísla, keď si zoberiete, že sa vám penis zväčšil približne o pätinu. A ako je to s bezpečnosťou? Phallosan je testovaný a pri správnom používaní vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Tak čo, skúsite to?

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!