Téma

Do slovenských kín prišiel horor V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol + trailer

| Manworld.sk | Téma

Posadnutosť diablom ako obhajoba vraždy na súde? Aj taký prípad sa vyskytol v kariére vyšetrovateľov paranormálnych javov, manželov Eda a Lorraine Warrenovcov, ktorí sa stali predobrazom filmovej dvojice zo známeho „Conjuring univerza“. V tretej časti série V zajatí démonov s podtitulom Prinútil ma k tomu diabol sa publikum v kinách môže tešiť na ich doteraz najdesivejšie dobrodružstvo!

V roku 1981 došlo v Spojených štátoch amerických k nezvyčajnému súdnemu procesu. Mladík Arne bol obvinený z vraždy svojho domáceho, no tvrdil, že ju nespáchal on, ale démon, ktorý ho posadol. Svetlo do temného prípadu môžu priniesť práve Warrenovci a nadprirodzené schopnosti, vďaka ktorým Lorraine vidí veci ukryté pred zrakmi ostatných. Podarí sa im však objasniť zločin bez toho, aby sa sily zla zmocnili ich vlastných životov?

V hlavných úlohách hororu, ktorý od uvedenia v zahraničí sprevádza množstvo pozitívnych ohlasov, sa na plátna kín vracajú Vera FarmigaPatrick Wilson. O réžiu sa postaral režisér Michael Chaves, ktorý producenta a otca série Jamesa Wana zaujal už svojím celovečerným debutom Kliatba kvíliacej ženy. Wan, ktorý režíroval predchádzajúce dva filmy série V zajatí démonov, hovorí, že kreativita, energia a zmýšľanie mladého talentu bolo presne tým, čo nový príbeh potreboval.

„Chaves bol skvelou voľbou,“ pridáva sa k chvále aj herec Patrick Wilson, predstaviteľ Eda Warrena. „Miluje predchádzajúce filmy a ohromne rešpektuje Jamesa. Zároveň je ale odvážny. Nebojí sa skúšať nové veci a prichádzať s nápadmi. Váži si túto sériu filmov a s nadšením ju posúva ďalej.“

Snímka V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol patrí k najočakávanejším hororovým filmom tohto roka. Do slovenských kín ju priniesla spoločnosť Continental film.

 

Prečítané: 70x
Späť hore
Vyberáme

Jesenné transformácie: Ako si vyzdobiť dom

Jeseň k nám prišla aj so svojimi chladnými večermi a dažďami. Prechádzka s priateľmi v ...

5 praktických rád ako vybrať interiérové dvere

Dvere sú dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Určite by ste preto nemali podceňovať ...

Chce to naozaj silnú osobnosť

Prevádzkovanie podniku si vyžaduje niekoľko dôležitých vecí, ktoré celý tento proces uľ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk