Clint Eastwood zažiari ako režisér i herec vo filme Pašerák, inšpirovanom skutočnými udalosťami

Vo veku 88 rokov filmový veterán Clint Eastwood nezaháľa a pokračuje v úspešnom režisérskom i hereckom ťažení. Vo filme Pašerák obsadil obe pozície a slovenskí diváci a diváčky budú mať možnosť si jeho majstrovstvo vychutnať v kinách od 10. januára 2019.

Eastwood v snímke stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na prácu drogového kuriéra pre mexický kartel. Darí sa mu, a dokonca tak dobre, že náklad sa mu zväčšuje tak prudko, až mu pridelia dozor. Ten nie je jediným, kto na Earla dohliada. Záhadný nový pašerák sa dostal do hľadáčika húževnatého agenta Úradu pre kontrolu obchodu s drogami, Colina Batesa. Hoci problémy s peniazmi pominú, hriechy minulosti začnú Earla dobiehať a nie je isté, či stihne napraviť svoje chyby, kým ho zákon či kartelové gorily dostanú.

Predstaviteľovi hlavnej úlohy budú na plátne sekundovať ďalšie herecké esá, na čele s Bradleym Cooperom, ktorého film Zrodila sa hviezda je v týchto dňoch najnavštevovanejším filmom v ponuke kín. V Pašerákovi sa ďalej objavia napríklad Lawrence Fishburne (Matrix), Michael Peña (seriál Narcos) či Clintova dcéra Alison Eastwood.

Write a comment...
0 awesome comments!