Chcete mať dobré manželstvo?

Medziľudské vzťahy sú pre nás často záhadou. Každý má svoj názor a najhoršie je, ak o svojej pravde chce presvedčiť všetkých okolo. Na pohode nepridajú ani nedorozumenia, či už v práci, alebo doma.

Práve tu by sme však zrejme všetci uvítali vždy usmiatu partnerku, ktorá Vás pri príchode privíta bozkom, a zaujíma sa o to, aký ste mali deň. Toto bola predstava už pred niekoľkými desiatkami rokov, no v poslednom čase to u nás doma vyzerá trochu inak. Ak žena pracuje, často sa vraciame do domova plného napätia a možno aj neporiadku.

Konflikty medzi mužom a ženou boli vždy, no ak chcete, aby Vaše manželstvo dobre fungovalo, musíte na ňom zapracovať obaja. Domáce práce tak už dávno nie sú len rýdzo ženskou záležitosťou a veď povedzme si otvorene, ak máte kladný vzťah k vareniu, vedzte, že práve muži sú lepšími kuchármi, ako ženy. Nie vždy to samozrejme platí, no spôsobujú to naše chuťové bunky. Aspoň takto teda môžete občas odbremeniť svoju partnerku, ktorá popri práci, prípadne deťoch, už jednoducho nič nestíha.

Každý muž, ktorý žije v spokojnom a harmonickom vzťahu veľmi dobre vie, že do veľkej miery záleží na tom, ako sa cíti žena. Často totiž nepotrebujú len drahé dary, ale trochu pochopenia a uznania za to, čo robia. A verte, alebo nie, funguje to! Ak je totiž žena spokojná, v plnej miere sa to premietne aj do spoločného života.

Pokojne teda investujte do spoločného oddychu. Ak nemá veľa energie na lyžovačku, či turistiku, zvoľte radšej wellness v Nízkych Tatrách. Tým nadchnete každú ženu. Veľmi sa však nevyplatí zabudnúť ani na dôležité sviatky. Vhodný darček sa hľadá len ťažko, no treba občas len počúvať. Napríklad taká kabelka poteší každú ženskú dušu.

Write a comment...
0 awesome comments!