5 tipov pre podporu erekcie!

Poznáte to? Chystáte sa so sexi dámou zažiť noc plnú vášne, ale váš penis s tým akosi nesúhlasí... Nie je ničím výnimočným, že s erekciou majú problémy aj mladí a zdraví muži. Stalo sa niečo podobné už aj vám? Prečítajte si teda čo urobiť, aby ste sa podobným nepríjemnostiam vyhli!

  1. Zdravo sa stravujte

Neznamená to, že odteraz musíte jesť len šaláty, či diétnu stravu. No ak chcete mať pevnú a mužnú erekciu, mali by ste pouvažovať o tom, čo vo vašom jedálničku chýba. Je dosť možné, že ak máte problém s erekciou, chýba vo vašej strave zinok. Ten totiž podporuje produkciu testosterónu. Z času na čas si teda doprajte morské plody, ale zabúdať by ste nemali tiež na zeler, zázvor, čili, banány, či horkú čokoládu. Platí tiež zásada, že potraviny dobré pre srdce, sú dobré aj na podporu erekcie.

  1. Nestresujte!

Áno, veľmi ľahko sa to povie, ale oveľa ťažšie splní. Dnešná doba je plná stresov a to má vplyv na psychickú pohodu človeka a tým aj na kvalitu erekcie. Snažte sa však doma nemyslieť na pracovné problémy. Rovnako nepomáha, ak budete neustále myslieť na to, či vás penis opäť raz nesklame. Ak budete pred sexom nervózny, je viac než pravdepodobné, že sa tak stane. Pohovorte si o tom s partnerkou a ak si neviete rady, neváhajte sa obrátiť na sexuológa, či psychológa.

  1. Zabudnite na cigarety

Čo je pre vás dôležitejšie? Plnohodnotný sexuálny život alebo škatuľka cigariet denne? Ak máte problémy s erekciou, je čas správne sa rozhodnúť a s cigaretami sa nadobro rozlúčiť. Majú totiž negatívny vplyv na krvný obeh a tým aj na dostatočné prekrvenie penisu. A bez toho to jednoducho nebude fungovať!

  1. Hýbte sa!

Áno, pohyb je skutočne liekom takmer na všetko. Aj na erekciu! Pri pohybe sa totiž zlepšuje cirkulácia krvi v tele. A ako už bolo spomínané, dostatočné prekrvenie penisu má vplyv na erekciu. K cvičeniu zakomponujte aj Kegelove cviky, ktoré majú takisto vplyv na pevnosť vášho penisu.

  1. Vyskúšajte Zerex

Ak ste urobili všetko potrebné, ale stále to nie je to pravé orechové, zrejme budete potrebovať podporu v podobe liekov. Ideálnym produktom je Zerex, ktorý obsahuje kombináciu potrebných aminokyselín a tradičných bylín. Zerex vám zaručí nielen dlhú a pevnú erekciu, ale zvýši tiež vašu chuť na sex. Vďaka nemu bude vo vašej posteli, ale aj vo vašom vzťahu všetko v poriadku!

Write a comment...
0 awesome comments!