Samsung GALAXY S4 zoom štartuje svoj predaj na Slovensku

Samsung GALAXY S4 zoom štartuje svoj predaj na Slovensku. GALAXY S4 zoom je nové revolučné zariadenie, ktoré v sebe spája to najlepšie z výkonného inteligentného telefónu a fotoaparátu. Výsledkom je to najlepšie z oboch svetov.

Bratislava, 18. júla 2013 – Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. predstavila Samsung GALAXY S4 zoom začiatkom júna a už od 30. júla začína jeho predaj na slovenskom trhu. Odporúčaná maloobchodná cena nového výkonného zariadenia, ktoré kombinuje najnovší inteligentný telefón GALAXY S4 mini s pokročilými schopnosťami v oblasti fotografovania, je stanovená na 459 EUR s DPH. Cena GALAXY S4 zoom je tak len o 10 EUR vyššia, ako je cena GALAXY S4 mini. Nový majiteľ však získa 2 zariadenia v jednom tele – výkonný smartfón a skvelý 16 Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou, 10-násobným optickým zoomom a xenónovým bleskom. GALAXY S4 zoom tak definuje nový štandard v oblasti dokonalého fotografovania pomocou mobilu.

Nové revolučné rozhranieS novým revolučným Zoom Ring používateľ nič nezmešká, všetko potrebné zaznamená a jednoducho dá zdieľať. Ak počas telefonovania náhle zbadá niečo, čo chce ihneď prežiť so svojimi priateľmi, rýchlym otočením krúžku Zoom Ring aktivuje funkciu pre zdieľanie fotografií počas hovoru a urobenú fotografiu priamo odošle prostredníctvom MMS osobe, s ktorou práve hovorí.
Mechanizmus Zoom Ring je možné tiež použiť na jednoduché prechádzanie funkciami prístroja a s jeho pomocou aktivovať funkcie rýchleho spustenia či skrátenej voľby, ktoré umožňujú jednoduchým pootočením okamžite aktivovať mnoho fotografických režimov vrátane galérie, automatického a chytrého režimu.

Zoom Ring prináša aj revolučné zmeny do tradičného ovládania fotografického zoomu. GALAXY S4 zoom nahrádza tradičné ovládacie kolieska a tlačidlá používané na ovládanie zoomu jednoduchými, funkčnými a ľahko ovládateľnými digitálnymi prvkami. Presnosť ovládania sa preto vyznačuje profesionálnou kvalitou, na ktorú by obyčajné ovládanie pomocou prstov nestačilo. Používateľ dokáže ľahko zachytiť zamýšľaný snímku, urobiť fotografie pod širokým uhlom záberu, alebo si naopak fotografovanú scénu priblížiť takmer na dosah ruky.
 
Fotografie najlepšej kvality

Kompaktný GALAXY S4 zoom ponúka vo svojej triede najlepší 10-násobný optický zoom, ktorý v spojení s BSI CMOS snímačom s rozlíšením 16 Mpx umožňuje robiť pekné fotografie z diaľky i z blízka za všetkých svetelných podmienok, bez nutnosti mať pri sebe ťažké fotografické príslušenstvo. Integrovaný optický stabilizátor pomáha navyše udržať objektív dokonale v pokoji, redukuje rozmazanie obrazu a stabilizuje obraz pri priblížení, takže výsledkom sú vysoko kvalitné fotografie aj videozáznamy.

S funkciou Photo Suggest sa používateľ okamžite pripojí k veľkej knižnici snímok urobených jeho priateľmi a pomocou tejto funkcie môže nájsť a zostaviť kompozíciu tých najlepších snímok kdekoľvek na svete. Photo Suggest vie dokonca nasmerovať fotografa na ideálnu blízku lokalitu poskytujúcu to najlepšie miesto na urobenie takejto perfektnej fotografie.

Súčasťou GALAXY S4 zoom je aj obľúbený Smart Mode. Umelecké zábery v profesionálnej kvalite je možné robiť bez starostí s nastavením. Stačí si vybrať z radu prednastavených režimov tak, aby fotoaparát urobil čo možno najlepšiu snímku. Režim Akčná snímka slúži napríklad na zlúčenie sekvenčných snímok pohybujúcich sa objektov do jedinej zloženej snímky a režim Action Freeze potom pre okamžité zachytenie rýchlej akcie. Ak si používateľ nie je istý, ktorý režim si má vybrať, funkcia Smart Mode Suggest dokáže sama posúdiť a ponúknuť stručný zoznam najvhodnejších možností na základe faktorov ako sú úroveň osvetlenia, ohnisková vzdialenosť alebo detekcia tváre.
                         
Neobmedzené možnosti zábavy priamo na dlani

Na elegantnom a štýlovom dizajne s výkonným a intuitívnym užívateľským rozhraním je jednoznačne zrejmé z čoho GALAXY S4 zoom vychádza. Vďaka operačnému systému Android Jelly Bean 4.2 sa môže pochváliť mnohými rovnakými vlastnosťami ako na trh nedávno uvedený GALAXY S4. Platí to aj pre užívateľské prostredie TouchWiz, pomocou ktorého si možno plne prispôsobiť napríklad zobrazenie pri uzamknutí obrazovky a oznamovacej lišty, a telefón sa tým pádom stáva naozajstnou súčasťou osobnosti používateľa.

Funkcia Fotopríbeh usporiada všetky cenné fotografie a videá urobené napríklad z dovolenky do jedného časového radu pre jednoduchšie zdieľanie s priateľmi a blízkymi. Fotografie sa tiež dajú upravovať a vďaka partnerstvu so službou blurb* dokonca priamo z prístroja zadať aj ich tlač. Zhotovené snímky sa dajú tiež preniesť a bezpečne uložiť do notebooku či tabletu jednoduchým stlačením jediného tlačidla pomocou funkcie Samsung Link. Prostredníctvom funkcie HomeSync sa pre zmenu dajú synchronizovať všetky dáta v osobnom cloude používateľa, takže bude mať svoje fotografie a videá kedykoľvek dispozícii.

GALAXY S4 zoom ponúka taktiež nový Samsung Hub, ktorý je univerzálnym miestom so všetkými najnovšími skladbami, videami, knihami a hrami. Jednoduchým stlačením tlačidla si používateľ vyhľadá, stiahne a vychutná všetku obľúbenú zábavu priamo na svojom prístroji. Funkcia Group Play navyše umožňuje priame prepojenie s ostatnými prístrojmi Samsung. Používatelia si môžu obľúbenú skladbu či hru spoločne vypočuť alebo zahrať, a to bez nutnosti pripojenia pomocou prístupového bodu Wi-Fi alebo mobilného signálu.

Write a comment...
0 awesome comments!