Real Madrid vybuduje umelý ostrov za miliardu dolárov

Futbalový klub Real Madrid utratí 1 miliardu dolárov na vybudovanie ostrovného rezortu v Spojených arabských emirátoch, kde nájdete luxusné hotely, prístav a zábavný park.

Manažéri odhalili odvážne plány na "Real Madrid Island Resort", nový štadión, múzeum a mnoho iného nájdu návštevníci v severnom emiráte Ras Al-Khaimah, na prahu lukratívneho ázijského trhu.


Prezident klubu, Florentino Perez povedal, že "Real Madrid Island Resort" bude hlavným turistickým a športovým centrom veľkých rozmerov a najvyššou úrovňou.

Je to rozhodujúci a strategický krok, ktorý posilní klub na strednom východe a Ázii, povedal Perez. "Real Madrid bude prítomný v jednej z kľúčových oblastí na svete"


Komplex za jednu miliardu bude vystavaný za podpory vlády emirátu, otvorenie sa predpokladá na január 2015. Na ostrove nebude chýbať 5 hviezdičkový hotel, bungalovy či zábavný park s hologramom.

Športová časť bude zahŕňať ihrisko, bazény, prístav pre jachty a futbalový štadión s kapacitou 10.000 miest, z jednej strany otvorený pre výhľad na more.

zdroj: luxuo.com

Write a comment...
0 awesome comments!