Ako vybrať originálny dar pre muža?

ilustračná fotografia ilustračná fotografia

Určite ste si už neraz lámali hlavu nad tým, aký dar je pre muža vhodný. Kúpiť kvety sa vám javí ako nepríjemné a prísť na oslavu len s fľašou vína je zrejme príliš lacným spôsobom, ako si odbaviť povinnosť. S nami sa vám to podarí omnoho ľahšie.

Musíte ho poznať

Vyberať dar je pre každú osobu náročné, pretože jej chcete dať niečo originálne a zároveň to musí vyvolať potešenie. Väčšina pánov a dospelých mužov vlastní nejaké to auto. Skúste sa zamerať na tento prvok a kúpiť mu modernú vychytávku do tohto interiéru. Alebo naopak, nemusí to byť len auto. V luxusnom prevedení ho poteší pohovka Chesterfield. Je to naozaj nádherný kus nábytku do každej pracovne náročného muža. Základom ostáva, orientácia podľa jeho vlastností a osobných charakteristík.

Doplňte mu zbierku

Každý jeden muž je stále malým dieťaťom, a preto má rád nevšedné hračky pre dospelých. Ak ste skutočne dobrý priateľ, usaďte ho do novej sedačky v tvare U a predstavte mu nový televízor s ojedinelými funkciami. Alebo mu kúpte darčekový kôš plný dobrôt, ktoré potešia aj jeho chuťové bunky. Veľmi dobrým nápadom je zbierka akéhokoľvek typu. V CD podobe obľúbeného seriálu a filmu, vzácnych vín a alkoholu, alebo iného tovaru, ktorý naozaj rozžiari jeho oči.

Pre domácich majstrov

Ak patrí muž, ktorého chcete obdarovať, medzi domácich majstrov, zaručene bude nadšený z príklepovej AKU vŕtačky, skrutkovača či iného prístroja, profesionálnej sady náradia v praktickom kufríku, magnetického náramku, ktorý mu pomôže mať svoje skrutky a matičky pod kontrolou. S takýmito vecami sa môže potom zvesela pustiť na montáž drevenej podlahy v dome. Nezabudnite na robenie radosti úsmevom, pretože to je jedna zo základných podmienok pri každej jednej príležitosti.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!