5 bezdrôtových reproduktorov do ruky

Ani vy si nedokážete predstaviť ísť z domu bez svojej obľúbenej hudby? Zapojené slúchadlá v mobile alebo mp3 prehrávači nie sú jediný spôsob, tu je výber z piatich Bluetooth reproduktorov, ktoré si môžete vziať kamkoľvek.

Bose SoundLink Color

Až 8 hodín na jedno nabitie, to je celkom slušný čas. Reproduktor je možné pripojiť k dvom zariadeniam súčasne v okruhu 9 metrov a prepínať medzi nimi. Kompaktné a ľahko nositeľné, reproduktory Bose SoundLink Color sú k dispozícii v piatich farbách.

BeoPlay A2 od B & O Pla

Prvý Bluetooth reproduktor od značky Bang & Olufsen, mimo iného sľubuje priestorový zvuk a takmer 24 hodinovú prevádzku.

Grundig GSB 200

Grundig GSB 200 sa môže pochváliť odolnosťou voči nárazom, prachu a vode do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút. Životnosť batérie je 16 hodín a reproduktor disponuje USB portom pre dobíjanie ďalších zariadení.

Emily od Ora-Ito

Prenosný stereo reproduktor Emily je súčasťou francúzskeho dizajnéra Ora-Ito a jedná sa o prvý produkt svojho typu, navrhnutý tak, aby splynul s akýmkoľvek interiérom. Vďaka rukoväti je ľahko prenosný a zároveň slúži ako stojan. Životnosť batérie je 7 hodín.

Beats Pill 2.0

Najnovšia generácia Beats Pill v tvare kapsule má iba 310 g. Zariadenie má iba dve ovládacie tlačidlá o zvyšok sa postará samotný reproduktor. Dosah 9 meterov.

 

Write a comment...
0 awesome comments!