Rolls-Royce posiela do dôchodku Phantom s 50 modelmi Zenith

Britská automobilka sa chystá uzavrieť kapitolu Phantom po siedmej generácii, rozlúčka bude taká vkusná, ako si slávny model zaslúži. Kolekcia Phantom Zenith bude obsahovať 50 na mieru vyrobených vozidiel, ktoré budú zoskupovať to najlepšie z celej histórie radu Phantom. Možno očakávať, že ich hodnota sa nezmení ani do konca ich životnosti.

Modely Zenith sú ohromujúce príklady toho najlepšieho o čo sa môže Rolls Royce opierať. Pri pohľade na to, ako môžu autá rozšíriť životný štýl náročných majiteľov, sa brali do úvahy aj tie najmenšie detaily. Ako príklad môžeme uviesť sklenené police umiestnené v zadnej časti piatych dverí, ideálne pre servírovanie šampanského. Priestor je aj na ich chladenie, chladnička je dostatočne veľká aby sa do nej zmestili dve štandardné fľaše. Luxusná koža a veko batožinového priestoru sú dokonalou prácou majstrov z Rolls Royce.

Nový majiteľ získa okrem týchto vychytávok aj špeciálny Rolls Royce piknikový košík, materiál a farby je možné prispôsobiť prianiam zákazníka.

Dizajn vozidiel vychádza z bohatej histórie Rolls Royce, no najme z tých najvýraznejších prvkov. Príkladom je Madeira Red and Silver, inšpirovaný Phantom II z roku 1930, ale aj z nedávnej histórie z roku 2011 model Phantom Cupé Aviator.

Kolekcia Phantom Zenith hovorí o neutíchajúcom odhodlaní značky byť lídrom v nastavení štandardu luxusných vozidiel a tovaru.

Write a comment...
0 awesome comments!