Skôr než vyrazíte na dovolenku

Na plánovanie a ďalšie prípravy na dovolenku máme ešte čas. Teda aspoň my chlapi. Dokážeme sa predsa zbaliť aj za pár hodín, či dokonca minút, tak prečo sa stresovať aj týždne vopred? Naše polovičky však zrejme namietajú, že nebiť ich, zrejme by sme si zabudli aj kľúče vo dverách, no nie každý predsa potrebuje toľko drobností a zbytočností.

 

Takmer všetko sa dá kúpiť aj na tvári miesta a niektorí by sa pokojne zaobišli aj bez osušky, či opaľovacieho krému. Radi by sme tak občas cestovali na ľahko, no najmä ženy nám to nedovoľujú. Iste, potrebujú toho veľa, no ak sa dobre zamyslíte, možno prídete aj na to, že niektoré tieto hlúposti občas pomôžu aj nám.

Hádkam pre odjazdom sa teda nevyhne zrejme žiaden pár, no často stačí trochu pochopenia, alebo si vopred stanovte priority. Nemusíte nad partnerkou stáť počas celej doby balenia jej kufra. Iste, nemalú váhu budete musieť niesť Vy, no zrejme by Vášmu egu neprospelo, ak by ste následne zanedbali svoje povinnosti. Tých je pomerne menej, ako ich majú ženy, no a najčastejšie sa viažu so samotným autom, či naplánovaním trasy.

Skontrolovať by sme tak mali nielen plnú nádrž, ale aj ostatné časti motora. Na to je lepšie navštíviť servis, no dbajte aj na výmenu motorového oleja. Riešiť takýto problém na dovolenke určite na pohode nepridá, naviac sa nebudete musieť obávať závažnejších problémov. Ten správny motorový olej pre Vaše auto nájdete na sglcars.sk.

Keď si už splníte tieto svoje dôležité povinnosti, môžete sa pustiť do balenia kufrov. Všetko zvládneme aj na poslednú chvíľu, no dopredu radšej skontrolujte, či nemáte obľúbené nohavice v práčke. Stačí nám toho menej ako ženám, no zrejme si každý z nás potrpí na pohodlné tričká. Ak Vám nejaké chýbajú, vyberajte vtipné tričká teraz na bastard.sk.

 

PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!