Navštívte najkrajšie štadióny v Európe

Vidieť naživo futbalový štadión, keď sa tam nehrá zápas, je podobné ako sadnúť si do najrýchlejšie auta na svete, bez toho, aby ste mohli naštartovať motor a užiť si pocit z jazdy.

Ale kde môžete kúpiť lístky na Manchester United, FC Barcelonu, Chelsea, Arsenal či Real Madrid? Futbalové veľkokluby majú nastavený systém najčastejšie tak, že vstupenky na zápas si môže kúpiť iba človek, ktorý je členom tohto klubu. To znamená, že si musíte vybaviť členskú kartu, ktorej ceny sú individuálne, napríklad najlacnejší arsenalský membership na rok stojí 29 libier. Ak sa chystáte iba na jeden zápas, sú to pre vás zbytočne vyhodené peniaze. Kde teda kúpite lístky bez tejto kartičky?

Futbalová cestovná kancelária

Využite služby športovej cestovnej kancelárie Futbal Tour, ktorá vám zabezpečí nielen lístky, ale aj dopravu, ubytovanie a delegáta, Takže nemusíte zmätený pobehovať pre Allianz Arenou a kupovať vstupenky na Bayern Mníchov od priekupníka za nekresťanské peniaze. Takto si kúpite jeden balíček a máte istotu, že tam nepôjdete len na otočku a zápas skutočne uvidíte. Čo všetko nájdete v ponuke Futbal Tour? Lístky na anglickú Premier League, španielsku Primera División, nemeckú Bundesligu, ale aj prestižnú Ligu Majstrov či Európsku Ligu. Fanúšikov reprezentačných zápasov poteší aj najnovšia ponuka.

Majstrovstvá Európy vo Francúzsku

Futbal Tour teraz ponúka aj lístky na Majstrovstvá Európy vo futbale vo Francúzsku. Čím je toto EURO výnimočné? Okrem nového systému sa na ňom premiérovo ukážu aj slovenskí futbalisti, ktorí dostali skupinu spoločne s Anglickom, Ruskom a Walesom. Zaujímavosťou je, že žiadny tím neodohrá všetky zápasy svojej základnej skupiny v jednom meste, ako tomu bolo doteraz, ale bude cestovať medzi tromi mestami. Takže, ak chcete povzbudiť našich chlapcov naživo, máte šancu spoznať mestá Saint-Etienne, Bordeaux a Lille. Budete mať nielen zážitok z futbalu, ale spoznáte aj krásy krajiny Galského kohúta. Tak čo, budete fandiť našim na štadióne?

Write a comment...
0 awesome comments!