Chceš na Valentína zapôsobiť? Tu je 5 najkrajších ostrovov pre Valentínsku romantiku

Každý, kto vníma Valentína ako sviatok, ktorý si musí užiť so svojou polovičkou určite rozmýšľa ako ho prežiť čo najviac romanticky. Ako inšpiráciu prinášame zoznam top romantických hotelov v Ázii, ktoré skutočne ohromia. Biele piesočné pláže, personál, ktorý uspokojí všetky potreby svojich hostí a samozrejme maximálny oddych, relax a romantika.

Komandoo Maldives Island Resort, Maldivy

Naozaj perfektný pre strávenie medových týždňov a to nie len preto, že je na Maldivách, ale preto, že vstup je výlučne pre dospelých. Obklopený krásnou lagúnou, vily sú umiestnené nad Indickým oceánom a každý disponuje vlastnou vírivkou a terasou s nádherným výhľadom.

The Place Luxury Boutique Villas, Thajsko

Romantický útek pred každodennou realitou do thajský hôr na Ko Tai. Komplex s deviatimi vilami ponúka dostatočné súkromie a každý z nich aj svoj nekonečný bazén. Počas oddychu sa môžete plne spoľahnúť na personál ktorý je vždy k dispozícii

Ostrov Kandolhu, Maldivy

Súkromné ostrovné letovisko zabezpečuje neustály dozor a ochranu súkromia. Oblasť je domovom veľkého množstvo morských živočíchov, niektorí recenzisti udávajú, že mali možnosť vidieť korytnačky, delfíny a množstvo krásnych rýb len niekoľko metrov od svojej vily.

Ostrovný rezort Tokoriki, Fiji

Nachádza sa v pokojnej skupine ostrovov. Rezort je určený len pre dospelých a pozostáva zo samostatných víl. Môžete sa tešiť na tropickú sprchu, vlastný bazén či nádherné pohľady na západ slnka z hojdacej siete. Na ostrove sa určite nudiť nebudete, rezort ponúka aj špeciálne balíčky pre romantickú dovolenku, takže je ideálnou voľbou.

Baros, Maldivy

Plážové vily vyrobené z pieskovca a dreva špičkovými remeselníkmi vyzerajú, ako by boli súčasťou ostrova. Rezort má najmenšie izby zo zoznamu, no vďaka svojej atmosfére a službám sa dostal na zoznam, ktorý zároveň aj uzatvára.

 

Write a comment...
0 awesome comments!