Burj Khalifa a Hotel Armani

Burj Dubai sa stala najvyššou komerčnou a obytnou budovou na svete. Veža zahŕňa kancelárske priestory, obchodné plochy, obytné zóny, obchodné centrá a predovšetkým niekoľko luxusných hotelov s hodnotením 5 až 7 *. Hotelové časti budú pod správou Emaar Hotels & Resorts.

ARMANI HOTEL

Giorgio Armani SpA a Emaar Hotels & Resorts sa dohodli vytvoriť unikátnu sériu medzinárodných "Armani Hotels & Resorts". Giorgio Armani udelil dlho očakávanú licenciu pre prevádzku hotelov a letovísk, kde Emmar bude zodpovedný za nehnuteľnosti, stavbu a riadenie prevádzky. Giorgio Armani bude dohliadať na všetky aspekty obsahu, dizajn a štýl, vrátane interiérov a vybavenia, zahŕňajúce rôzne Armani módy a nábytok.

Giorgio Armani zriadil divíziu Armani Hotels vo svojom sídle, v Miláne. Prvý hotel značky Armani by mal byť otvorený v prvom štvrťroku 2010. Hotel bude zahŕňať 175 izieb a apartmánov, 5 reštaurácií a a kúpeľov a to všetko na ploche viac ako 40.000 m2. V ponuke je tiež 160 luxusných apartmánov, sú navrhnuté a vybavené výlučne značkou Giorgio Armani.

Po slnečnom Dubaji, bude nasledovať ďalšie otvorenie Armani Hotels v Miláne, Londýne a New Yorku. Giorgio Armani povedal: "toto je začiatok novej kapitoly v príbehu Armani"

"Dnes, viac ako inokedy, je móda rozšírená tak, aby zahŕňala náš spôsob života, nie len ako sa obliekame, ale aj kde žijeme, v ktorých reštauráciách jeme, ktorým autom jazdíme, kam ideme na dovolenku a hotely v ktorých spíme.

"Pevne verím, že pre ľudí ktorí majú v obľube Armani módu a zbierku bytových doplnkov, bude nadšenie ubytovať sa v hotely Armani.

Write a comment...
0 awesome comments!