Pripravení na izoláciu a drobné rekonštrukcie?

Ilustračný obázok Ilustračný obázok

Jar je ideálna na to, aby ste cez zimu odkladané rekonštrukčné práce alebo drobné opravy konečne vyriešili. Vonku je optimálna klíma, takže mnohé veci môžete robiť aj priamo v exteriéri. To znamená, že je ideálny čas na rekonštrukciu a opravy, ktoré vám uľahčia správne materiály, z ktorých si tie najlepšie teraz predstavíme.

Riešenie, ktoré odolá vode, záťaži aj teplotám

Výrobcovia a dodávatelia materiálov sa snažia ich vlastnosti vylepšiť k vašej maximálnej spokojnosti, no aj napriek tomu na nich zanechá čas svoje stopy. Vplyvom teplôt a rôznych mechanických procesov mnohé povrchy pracujú, čoho výsledkom sú praskliny a trhliny.

Búrať kvôli tomu ale celý dom nebudete a ani nemusíte, pretože stačí použiť dobré cementové špárovačky. Majú vylepšené zloženie, ktoré sa postará o obnovenie pôvodných funkcií postihnutého miesta. Sú vysoko odolné a vďaka technológii DropEffect® aj vodoodpudivé.

Škárovacie hmoty zjednodušia údržbu postihnutého miesta

Dobré a univerzálne škárovacie hmoty sa dajú použiť aj v interiéri. S ich univerzálnymi vlastnosťami a technológiou BioBlock® účinne zabojujete proti plesniam, pretože neprepustia do podkladu žiadnu vodu ani vlhkosť.

Po ich aplikácii máte zjednodušenú aj údržbu postihnutého miesta, pretože použitie týchto škárovačiek je vhodné aj do priestorov, ktoré prichádzajú do kontaktu s inými tekutinami a nečistotou, ktorá sa vyskytuje najčastejšie v kuchyni a kúpeľni. 

Inštalujete kročajovú izoláciu?

Výhodou týchto tesniacich materiálov je aj to, že sa postarajú o vyplnenie medzier, ktoré pri pokladaní rôznych materiálov na daný povrch často vznikajú. Využijete ich tak aj pri inštalácii kročajovej izolácie, ktorá sa postará o to, aby ste boli dobrým susedom a zvuky alebo kroky z vašej domácnosti sa nešírili po celom bytovom jadre.

Univerzálne, jednoduché na použitie a aplikáciu, rýchloschnúce, farebne rôzne a vhodné na viaceré povrchy. To sú kvalitné škárovacie hmoty od Mapei.

Write a comment...
0 awesome comments!