Bývanie

Oplatí sa sedačka na mieru?

| Manworld.sk | Bývanie

Sedačky na mieru majú veľa výhod, i keď sú finančne náročnejším riešením ako štandardný nábytok. Umožnia vám objednať si sedačku, ktorá bude presne podľa vašich predstáv. Ako na to?

Zvoľte si tvar a rozmer sedačky

Keď sa začnete dôkladne venovať výberu novej sedačky, zrejme sa ocitnete pred rôznymi dilemami. Napríklad sedačka, ktorá vám perfektne vyhovuje svojím vzhľadom, sa do obývačky nezmestí. Alebo naopak, by ste potrebovali o niečo väčšiu a možno aj s kreslom. Pri štandardnom nábytku budete musieť robiť určité kompromisy. Sedačky na mieru sa ale dajú vyrobiť tak, aby dokonale zapadli do obývačky podľa vašich predstáv. Navyše si môžete vybrať, či chcete sedačku v tvare L, U alebo pohovku. Problémom nie je ani vytvorenie sedacej súpravy z dvoch pohoviek.

Materiál a farba podľa vašich predstáv

Výrobcovia sedačiek vám poskytnú možnosť vybrať si materiál a farbu čalúnenia. Zariadenie, doplnky, závesy či pevné žalúzie, ktoré už doma máte, tak budú v súlade s novou sedačkou. Je len na vás, či si vyberiete univerzálnu sivú farbu, alebo sa rozhodnete pre odvážnejší vzor či odtieň.

Čo sa týka materiálu, čaká na vás bohatý výber textilného čalúnenia. Údržbu sedačky na mieru vám zjednodušia moderné materiály, ktoré odolávajú nečistotám aj tekutine. A môžete sa dopriať aj koženú alebo koženkovú sedačku či pohovku.

Každá sedačka na mieru je originál

Ak si dáte vyrobiť sedačku na mieru, nenájdete ďalší kus, ktorý by bol rovnaký. Doma tak budete mať originálny kus nábytku, aký zaručene nenájdete v bežnom obchode s nábytkom ani u vašich známych.  Treba ale počítať s tým, že na slovenské štýlové sedačky vyrábané na mieru si bude treba niekoľko týždňov počkať. Odmenou vám bude sedačka alebo sedacia súprava, ktorá bude dokonale vyhovovať všetkým potrebám vašej rodiny.

Prečítané: 341x
Späť hore
Vyberáme

TOP 5 nástrojov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho chlapa

Čo Slovák, to kutil. Myslíte, že toto tvrdenie platí? Pravdupovediac, asi nie na každéh...

Skrývanie milostného vzťahu v práci

Zatiaľ, čo väčšina spoločností netoleruje milostné romániky, v praxi je situácia úplne ...

Dažde v Abu Dhabi boli umelo vytvorené

V júli a auguste 2010 vytvorili vedci pracujúci pre vládu v Abu Dhabi viac ako 50 umelý...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk