Začínate podnikať? Ušetrite peniaze aj čas

Pre každého začínajúceho podnikateľa je dobré, keď môže ušetriť peniaze a zároveň čas. Pretože, keď už raz začnete podnikať, už sa tak skoro nezastavíte. Keby sa na vás niekto pozrel termovíziou, videl by iba žiarivo bielu siluetu. Lenže kde to môžete urobiť tak, aby ste neohrozili kvalitu svojich služieb, a tak spokojnosť svojich zákazníkov? Znižovanie výrobných nákladov alebo šetrenie na zákazníkoch je to najhoršie, čo môžete začať robiť. Ako sa tomu vyhnúť?

 

Možnosťou je virtuálna kancelár

Nie, nie je to žiadna kancelária na internete. Ak chodíte za vašimi zákazníkmi alebo pracujete z domu, no nie ste majiteľom žiadnej nehnuteľnosti, na ktorú by ste si mohli napísať sídlo spoločnosti, virtuálne sídlo je stvorené pre vás. Neplatíte stovky eur mesačne za kanceláriu, ktorú by ste používali iba na to, aby ste ju mali zapísanú v ORSR ako sídlo firmy a navštívili ju raz za mesiac. Ak si prenajmete virtuálne sídlo, prenajímate si služby a adresu, ktorú si môžete zapísať do obchodného registra.

Aké sú jej výhod

Veľkou výhodou je, že pri dlhodobom prenájme platíte za virtuálne sídlo od spoločnosti Onlineinvest.sk aj 13 eur/mesačne. Okrem toho získate sídlo na prestížnej bratislavskej adrese. Ďalšou výhodou je, že vďaka sídlu firmy v Bratislave máte až 10-násobne nižšiu šancu na to, že vás navštívi daňová kontrola, s ktorou by ste mali zbytočne veľa starostí.

Šetrite čas

Ak sa vám nechce behať po úradoch, vypĺňať formuláre a ochutnať povestnú slovenskú byrokraciu pri zakladaní firmy, existuje spôsob, ako sa tomu môžete vyhnúť a ušetriť čas. Je ním stále populárnejší predaj spoločností – kúpite si už existujúcu spoločnosť a podnikať môžete začať prakticky do 24 hodín. Chcete zistiť o tejto možnosti viac? Navštívte stránku Onlineinvest.sk.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!