Výhodné podniky

Biznis nie je žiadna zložitá a už vôbec nie exaktná veda. Aj jasné a na prvý pohľad jednoduché rozhodnutia sa môžu minúť účinku. Podmienky a možnosti sa môžu tiež meniť a prispôsobovať a ani ten najlepší manažér nemusí vedieť hneď pri podpise zmluvy ako to všetko dopadne.

V každom prípade sa na začiatku eliminujú každé chyby a počíta nejedno euro. Pretože aj to najmenšie zaváhanie môže podnik nakoniec zruinovať. Zakladanie offshore spoločnosti je typ obchodovania v medzinárodnom rozsahu. Takéto spoločnosti sú legálne, vznikajú v krajinách tzv. daňových rajov a sú registrované podľa práva daného štátu. Namiesto daní sa tu platia ročné poplatky za licenciu a registračného agenta.

S pridanou hodnotou

Pre medzinárodné obchodovanie s pridanou hodnotou a výhod členských krajín EU sa založenie spoločnosti na Cypre stáva najobľúbenejšou jurisdikciou v Európe. K hlavným výhodám patria jedny z najnižších daňových sadzieb pre cudzincov v nej. Založené spoločnosti sú anonymné s menovanými funkcionármi, kde vlastnícka štruktúra ostáva utajená. Jej názov musí končiť koncovkou Ltd alebo Limited.

Pohodlie pre telo

Popri tom všetkom podnikaní, si ale nesmieme ničiť svoje zdravie a vedieť v prípade potreby nájsť optimálne riešenie.  Malé bábätko plače, ak si nevie samo poradiť alebo ho niečo bolí, či sužuje. My sme už dospelí a predsa nevieme vždy všetko obhájiť a zaobstarať. Čakáme až nám naše telo nedá jasný odkaz. V sedavom zamestnaní, v pozícii manažéra, úradníka, či administratívneho pracovníka je dôležité ak sa jeho telo cíti komfortne. Správne zvolené kancelárske kreslá a podľa potreby nastavená výška sedenia sú prvým predpokladom pre pohodlie Vášho tela. Ak k tomu pridáte príjemnú atmosféru, dobrých kolegov, či vynikajúceho šéfa, nič dôležitejšie pre prácu v tomto momente asi nepotrebujete.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!