Postarajte sa o pevné jadro vašej firmy

Veľmi veľa ľudí sa snaží vo svojom živote uspieť a robí preto všetko. Úspech je ale záľudná vecička a nie každému z nás poskytne rovnaké podmienky. Vy však nesmiete byť zo svojich prípadných pádov a sklamania zúfalí. Pustite ich k vode a buďte pripravení na niečo nové a lepšie.

„Byť pripravený je najdôležitejší predpoklad úspechu.“

(Henry Ford)

S nami bude všetka vaša snaha ľahšia, pretože máme pre vás niekoľko užitočných rád, ako si vytvoriť pre svoj úspech ten najlepší základ.

Zjednodušte si založenie firmy s ready made s.r.o.

Vybrať sa cestou podnikateľa nie je len tak jednoduchá cesta. Potrebujete určitý kapitál, energiu a zamestnancov. Najväčším sklamaním však býva veľké finančné zaťaženie novozačínajúcich podnikateľov. To by sa malo od 1.1.2020 zmeniť, pretože vláda schválila novelu o znížení dane pre malé a stredné podniky na 15 %. Ak si vyberiete ready made s.r.o. zaplatíte za novú firmu ešte menej. Nemusíte sa zaoberať a zdržiavať ani zložitou administratívnou časťou a získate čas.

Virtuálne sídlo v Bratislave vás prezentuje

Nová firma sa musí aj niekde zaregistrovať. Mať svoju adresu, s ktorou bude na trhu korešpondovať. Ak však nemáte dobrú lokalitu, za ktorú si musíte samozrejme aj priplatiť, vaše úsilie môže byť väčšie.

Ak si ale prenajmete virtuálne sídlo v Bratislave, odbremeníte sa v niekoľkých smeroch. Neplatíte za prenájom fyzického priestoru a nehnuteľnosti, nemáte ani náklady za mzdy zamestnancom a prevádzku. Navyše vám táto forma sídla, ktoré si môžete založiť už od 9 € za mesiac, ušetrí aj osobný čas a súkromie.

Mobilný telefón

Prostredníctvom internetu dnes nakupuje viac ako 62 % zákazníkov. Internet je predsa obrovské médium, ktoré nám zjednodušuje celý život. Zjednodušuje ho aj podnikateľom, ktorý budú dnes bez neho stratení. Mnohé e-shopy sú predsa optimalizované pre toto malé zariadenie, no nie je to jediný dôvod, prečo by mal byť dobrý mobil základnou výbavou každého podniku a tvoriť jeho jadro.

Vďaka nemu je možné slobodne komunikovať, uzatvárať dohody a spolupracovať s klientmi na veľkú vzdialenosť, čo je pre malé aj stredné firmy dôležité. Preto, ak chcete zvýšiť predaj a lojalitu zákazníkov voči značke a prilákať nových zákazníkov, vyberte si ten, ktorý zvládne niekoľko vecí naraz. 

Write a comment...
0 awesome comments!