Kde nájdete najvhodnejšie podmienky na vaše podnikanie?

Každá jedna spoločnosť, ktorú si jej majitelia rozhodli založiť disponuje určitými výhodami a od svojej konkurencie sa snaží čo najviac odlíšiť. Možností, ako to všetko dosiahnuť je naozaj niekoľko. V prvom rade by to mala byť dobrá marketingová stratégia, premyslené strategické ciele, optimálne financovanie každej časti spoločnosti a kvalitné vedenie s personálom. To sú všetko definície, ktoré vám asi nič nové neprezradia a nikam vás neposunú.

Vyskúšajte to inak a možno z úplne iného konca

Veľmi veľkou nevýhodou v našom území je, že majitelia spoločností a podnikateľská činnosť podliehajú ekonomickej situácii v krajine. Tieto podmienky sú nastavené vládou a ich obchádzanie nie je prípustné. Vysoké zdanenie je len jedna z vecí, ktoré sú v mnohých prípadoch dôvodom aj na nútené prerušenie podnikania.

Aby vás to teda bavilo a vaše zisky a investície neboli pod drobnohľadom nezainteresovaných ľudí, vyskúšajte offshore firmu. Legálna entita, ktorá vzniká v oblastiach, ktoré dostali pomenovanie „daňové raje“. Vo väčšine týchto krajín je teda daňová záťaž nulová, čo tiež prispieva k lepšej finančnej stabilite a výkonu na trhu.

K výhodám týchto spoločností patrí aj vysoká anonymita, pretože register spoločností nie je verejný. Takže pre vaše preniknutie na medzinárodné trhy bude založenie offshore spoločnosti na Cypre zrejme asi najideálnejšou voľbou.

Bude vaša do 5 dní

Podnikatelia s vyššími príjmami si tento typ spoločnosti vyberajú asi najčastejšie, no nie je to obmedzené na množstvo vášho kapitálu. S ich pomocou môžete rozvíjať svoj medzinárodný obchod, rôzne marketingové služby alebo podnikanie cez internet, kde sú viac než nutné náplne do tlačiarne.

Jednoduché a rýchle zriadenie je samozrejmosťou, môžete si vybrať už založenú ready made spoločnosť, alebo požiadať o vytvorenie úplne novej, čo bude o nejaký deň trvať dlhšie, do jedného týždňa by však malo byť všetko vybavené.

Write a comment...
0 awesome comments!