Chcete podnikať? Zvoľte jednoduchší spôsob a kúpte si ready made s.r.o.

K rozhodnutiu začať podnikať môže doviesť človeka niekoľko vecí. Najdôležitejšie je ale to, ako sa dopracovať ku konečnému výsledku, ktorým je založenie vlastnej firmy. Každý z nás si na to môže zvoliť klasickú cestu, ktorá je však z časového a samozrejme aj finančného hľadiska pomerne náročná. Môžete to ale urobiť aj inak a jednoduchšie, stačí si kúpiť ready made s.r.o. a my vám teraz povieme, prečo sa tento spôsob viac vyplatí?

Zverte založenie firmy do skúsenejších rúk

Jedna  z prvých vecí, ktoré týmto postupom ušetríte, je úspora času, ktorý je v prípade každého jedného podnikateľa veľmi drahocenný. V priemere by ste si pri bežnom spôsobe zakladania novej firmy museli nájsť na to niečo cez 5 týždňov. V prípade, ak si kúpite ready made s.r.o., konateľom novej a svojej firmy môžete byť už o 4 hodiny.

Je to najrýchlejšia a najjednoduchšia forma založenia spoločnosti, vďaka ktorej vám v plnení vášho sna už nebude nič z tohto komplikovaného procesu brániť a jedinou starosťou bude zariadenie kancelárie, kúpa kvalitných tonerov HP a výber správnych zamestnancov.

Garancie

Môžete si povedať, že kúpou už založenej firmy preberáte na seba isté riziká a nemáte istotu v jej obchodnej činnosti a histórii. Ready made spoločnosti vám ale ponúkajú tie najlepšie garancie:

  • sú bez záväzkov a pohľadávok, čo sa aj zmluvne garantuje;
  • ich zápis v obchodnom registri už prebehol a majú pridelené IČO;
  • rovnako tak prebehla aj registrácia pre daň z príjmov, čo znamená, že ready made majú aj DIČ;
  • pre mnohých to najdôležitejšie – základné imanie majú splatené v plnom rozsahu;
  • nie sú a neboli ekonomicky aktívne;
  • celý proces spracovania dokumentov prebieha pod dohľadom advokátskej kancelárie.

To znamená, že postup založenia je legálny, všetko prebieha tak, ako to zákon stanovuje a povoľuje, no vy pritom ušetríte jeden mesiac.

Pozor! Potrebujete aj sídlo firmy

Ušetriť ešte viac času a peňazí môžete aj s registráciou firmy na vhodnom sídle. To budete na zápis spoločnosti do obchodného registra jednoznačne potrebovať. Ak ale nemáte vlastné priestory, nechcete na tieto účely využívať ani svoju súkromnú adresu a chceli by ste mať na riadenie firmy viac času, môžete si prenajať virtuálne sídlo. Na lukratívnej polohe v hlavnom meste Slovenska. Máte možnosť využívať reprezentatívne priestory, služby administratívnych pracovníkov, preberanie a sledovanie pošty, ako aj veľa ďalších výhod a služieb. Presvedčte sa, ako to môže byť všetko oveľa jednoduchšie.

Write a comment...
0 awesome comments!