Vzhľadné nosenie tenisiek

Kedysi boli tenisky len do telocvične, pre basketbalistov a deti - ale už nie. Pohodlná obuv, ktorá chráni naše nohy pred každodenným opotrebúvaním je považovaná za vhodnú pre každú príležitosť. Avšak, aj napriek rastúcej módnej inteligencie ľudí, stále môžme nájsť nevzhľadné ponožky alebo rozptylujúce lesklé predmety na obuvi.

"BASKETBALKY"

Basketbalové tenisky sú sporné aj pri samotnom zápase, no stále častejšie ich môžeme vidieť pri bežnom nosení. Zvláštne sú kombinácie s pokrčenými bedrovými džínsami rovnako ako so širokými nohavicami, do ktorých by sa zmestila dvojčlenná rodina. Ak ste dosť aktívni, vyberte si vhodnú obuv, ktorá sa nestala módnou obeťou. Keď budete hotoví, nechajte ich radšej v šatni.

 

 

 

ZLATÁ KLASIKA

Klasické tenisky sú druh obuvi, ktoré môžu byť nosené s hocičím, dodávajú zdravú porciu podhodnoteného štýlu. Popremýšľajte o nadčasovom vzhľade klasických tenisiek. Jedna jednoduchá farba sa hodí ku všetkým nohaviciam. Môžete ich nosiť ako k dlhým, tak ku krátkym nohaviciam počas horúcich dní.

 

 

 

 

VYHÝBAJTE SA HYBRIDOM

Hybridné vozidlá: Áno. Hybridné topánky: Nie. Kombinácia tenisiek a elegantného oblečenia vyzerá ako "železné drevo". Vrstva kože a podrážky určuje tieto topánky pre expedície na severný pól. Je to obuv, ktorá sa snaží vyzerať lepšie ako v skutočnosti je. Určená pre bezradných chlapcov, ktorí si ju obujú na prvý pracovný pohovor. Túto módnu chybu si nemôžete dovoliť.

 

 

 

VIDITEĽNÉ PONOŽKY

Ponožky a tenisky, je to ako zápas. Niektoré druhy ponožiek sú nepríjemné, no nosiť tenisky bez ponožiek, to sa môže premeniť na prepotený neporiadok. Viditeľné členkové ponožky, alebo ešte horšie, klasické vysoké? To je ako pohľad na učiteľku v materskej škole. Existuje skutočné riešenie, neviditeľné ponožky. Jednoduchý koncept tak nízkych ponožiek, že voľným okom nie sú pozorovateľné. Jednoduchý ale obrovský rozdiel.

 

 

 

JEMNE VYHRNUTÉ NOHAVICE

Ako náhle ste si osvojili umenie neviditeľných ponožiek, bez obáv sa môžete pustiť do orezaných nohavíc alebo jemne zrolovaných džínsov. Nie, nie je to pokus urobiť z vás pančuchového muža. Hovoríme o leme, ktorý končí kúsok od okraju topánky a zámerne má odhaliť kúsok členku. Vytvára siluetu, ktorá zameriava pozornosť na vašu kožu, zvyčajne to funguje iba s čistými sofistikovanými teniskami v jednej farbe.

 

 

 

NIE JE VŠETKO ZLATO, ČO SA BLIŠTÍ

Tak toto môže konkurovať niektorým papagájom. Niektorí muži si myslia, že takáto obuv ich robí viac odviazanými a odvážnymi. Pre ostatných by to malo byť ponaučenie, že odvaha nie je obuť si tenisky máčané v trbliektach.

 

 

 

 

ŠPORTOVÁ OBUV

Každý muž by mal investovať aspoň do dvoch párov tenisiek. Jeden pár pre šport, turistiku. Druhý by mal byť pohodlný pre každodenné mestské nosenie. Horšia voľba sú športovo - elegantné topánky, štýlové topánky vám pomôžu zvládnuť každú situáciu, ale ak chcete mať pohodlie, zvoľte tenisky. Naučte sa rozlišovať druh obuvi a príležitosť na ich nosenie.

Write a comment...
0 awesome comments!