Treba o seba dbať

Aj keď pekný a udržiavaný vzhľad bol donedávna najmä výsadou žien, aj stále viac mužov začína dbať o svoj zovňajšok. Je to podmienené nielen našou snahou zapáčiť sa. Pekný ľudia to majú v živote o niečo ľahšie. To platí aj v zamestnaní, keďže je logické, že pre postup musíte firmu aj správne reprezentovať.

Starať sa o svoj vzhľad tak začína stále viac mužov. Zrejme na tom veľa nezmení ani najnovší trend ochlpenia na tvári. Aj tu totiž jeho milovníci ukazujú, že aj s hustou bradou nemusíte pôsobiť ako drevorubač, ktorý práve dokončil 12 hodinovú šichtu. Všetko je to teda o tom, že chceme alebo jednoducho musíme dobre vyzerať v práci. Už sa však ani spoločnosť na tento fakt nepozerá až tak kriticky. Predsa len upravený muž je lákadlom aj pre sebavedomé ženy, ktoré vedia čo chcú.

Aj ponuka kozmetiky pre chlapov sa tak rozrastá, i keď zrejme na make-up sa nedáme nahovoriť asi nikdy. Ak teda chcete dbať o svoj vzhľad, bez investícií to nepôjde. Tu však netreba investovať len do kúpy kvalitných produktov, či návštev kaderníka. Starostlivosť si vyžaduje aj Váš čas. To však nemusí nutne znamenať, že v kúpeľni strávite viac času ako Vaša partnerka, i keď aj to sa občas deje.

Zvoľte radšej rýchle procedúry, ktorých výsledok je overený. Podobne môžete postupovať aj pri bielení zubov. Nemusíte nutne navštíviť svojho zubára, ale pokojne môžete vyskúšať aj bieliace pásiky.

Oblečenie je ďalšou kapitolou. Ak má muž štýl, je to vidieť najmä na jeho výbere šatníka. Tu by aj manažéri nemali zabúdať na štýlové, no pohodlné oblečenie, ktoré najmä dobre sedí na postave. Kvalitné kúsky sú tak nutnosťou, no nezabúdajte ani na to, čo si pod toto oblečiete. Spodná bielizeň by však v žiadnom prípade nemala byť vidieť a určite oceníte aj pohodlie, ktoré ponúkajú najmä boxerky.

 

 

PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!