Ako vyzerať

Toto sú najluxusnejšie pánske vône, v bežnej parfumérií ich nehľadaj.

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Všetci vieme, že vysoká cena sa nemusí zhodovať s kvalitou výrobku. Napriek tomu, je veľa dôvodov prečo sa rozhodnúť investovať do kvalitnej vône. Vďaka vysokým cenám sa luxusné vône vyrábajú v pomerne malých množstvách a ich distribúcia je často obmedzovaná. To znamená, že je len málo pravdepodobné, že stretneš iného muža, ktorý používa rovnaký produkt.

Tieto parfumy väčšinou obchádzajú komerčné obmedzenia a tvorcovia majú voľnú ruku v používaní tých najjemnejších prísad a ponúknu veľmi originálny výsledok - je to alternatíva k bežným obchodným značkám. Veľa mužov chce používať vône, ktoré sa líšia od ostatných, dostupných v bežnej predajnej sieti, ak medzi nich patríš aj ty, čítaj ďalej.

Hermès Cuir D'Ang

Opisuje sa ako jedna z najzachovalejších vôní, ktoré sa kedy vyrábali. Je ideálna pre fanúšikov sexy kožovitých vôní, ktorý hľadajú niečo oveľa rafinovanejšie, komplexnejšie a jemnejšie. Cena vône je približne 300€.

Roja Parfums Vetive

Nesporným kráľom britských luxusných parfumov spoločnosti Roja Dove, ktorá prináša parfumy v hodnote 2900€. Našťastie, Vetiver Pure Homme, prichádza v dostupnejšej cene približne 400€. Vôňa je teplá, korenistá a dymová. Dlhotrvajúca kožovitá vôňa je prenikavá, ale veľmi príjemná.

Amouage Bracken Ma

Inšpirácia z krajiny Ománskeho sultanátu. Luxusný kúpeľný dom Amounage, je známy pre použitie vysokokvalitných surovín, ako sú vzácne strieborné kadidlá. Spoluzakladateľ spoločnosti The Parfume Society hovorí, že Bracken Man, je jeden z jeho najlepších výtvorov, vôňu opisuje ako božskú a tajomnú. Cena sa pohybuje na úrovni 250€.

Creed Avents

Creed vône sú ako albumy Davida Bowieho, každý má svoje obľúbené, ale existujú také, ktoré prevyšujú ostatné. Originálny Vetiver je sladký a dymový, zatiaľ čo Green Irish Tweed, je kvetinový, zelený a drevitý - ale pravdepodobne je to najdostupnejší Aventus. Creed má šťavnatú, teplú, a drevitú vôňu, je v cene od 250€.

Clive Christian 1872 (pre mužov)

Len málo spoločností urobilo viac pre popularizáciu luxusných parfumov vo Veľkej Británii ako Clive Christian. Známy pre nádherné fľašky s vynikajúcim obsahom, vôňa No.1 bola kedysi vyhlásená za "najdrahší svetový parfum". Pánske edícia z roku 1872 je čerstvá, citrusová a pikantná s trávnatými tónmi a silnou dávkou santalového dreva. Cena začína od 400€.

Prečítané: 7239x
Späť hore
Vyberáme

Existuje aj jednoduchá cesta, ako začať podnikať?

Jedni hovoria, že začať podnikať je jednoduché, druhí zase, že je to zložitejšie viac, ...

Chcete si oddýchnuť teraz? Nečakajte na leto

Aj keď sa v našich predstavách spája odpočinok najmä s blížiacim sa letom, je zrejmé, ž...

Mercedes Benz SLS AMG

Nazvime ho úžasným a prekvapivým, taký bude v roku 2011 Mercedes Benz SLS AMG, ktorý ne...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk