Neradi nosíte rifle? Skúste niečo iné

Pokiaľ ide o módu, nie je pochýb o tom, že rifle sú jedným z najväčších vynálezov všetkých čias. Nakupovanie perfektných riflí je jedna vec, ale postupné plnenie skrine riflami znamená nosiť ich skoro každý deň.

Áno, je dobré mať veľmi dobrú vec, rifle rušia hranice medzi obchodným, voľným a večerným oblečením. Prinášame niekoľko alternatív, ktoré vám pomôžu obohatiť váš šatník.

Ak ste sa aj vy dostali do zabehnutých koľají, čítajte ďalej a dozviete sa ako z nich von.

SHIPLEY & HALMOS MARTY PANT

Tieto nohavice sú rovnako pohodlné ako vaše obľúbené džínsy. Pôsobia ležérne pre svoj úzky strih a lomené bočné vrecká. Navyše, svojou farbou sú predurčené pre kancelárske prostredie a zároveň na večernú zábavu.

 

 NEW STUEN

Ak hľadáte spôsob ako dať do pucu vaše biznis oblečenie, tieto bavlnené modré nohavice sú práve pre vás. Pre podobnú farbu ako majú džínsy ich môžete ihneď nahradiť bez dokupovania ďalšieho oblečenia. Strih je na vrchu voľný, pri členku zúžený a pripomínajú tak kvalitné nohavice k obleku. Sú vhodné pre príležitostné večerné akcie

 

ZARA

Ak máte obavy z výmeny džínsov za nohavice preto, aby ste v nich necítili dusno ako v obleku, tieto nohavice od Zara sú odpoveďou. Vyrobené z bavlny a trochou elastanu. Umožňujú ľahko sa pohybovať a vôbec vás nebudú obmedzovať pri pohybe. Vhodné sú k smotanovým košeliam a svetrom.

 

  MARTIN + OS MARTIN CHINO

Tieto nohavice sú vhodná alternatíva k džínsom a to práve preto, lebo s nimi môžete zaobchádzať ako s džínsami. K dispozícii v rôznych farbách, sú silné a pohodlné. Ich vzhľad zvýraznite so športovými farebnými bundami, sakami na zips a bielymi teniskami.

 

MARLO

Keď chcete urobiť dojem na večernom stretnutí v slušnej spoločnosti, džínsy nie sú tou správnou cestou. Nohavice sú elegantné, vyrobené zo 100 % bavlny, nadčasové s dlhou životnosťou. Preto si môžete byť istý, že si nájdu svoje miesto na niekoľko rokov.

 

 Aj keď všetci majú radi džínsy, musíme si priznať že väčšina mužov od pása dolu vyzerá ako naklonovaných. Preto odporúčame aspoň jeden alebo dva krát do týždňa obliecť si náhradu za džínsy.

 

Write a comment...
0 awesome comments!

Related items