Ako vyzerať

Ako vyzerať vyšší?

| menworld.sk | Ako vyzerať

O mužoch sa hovorí, že výška je dôležitým faktorom našej fyzickej príťažlivosti. V skutočnosti výskumy tiež ukázali, že v mnohých kultúrach je výška spojená so sociálnym postavením, teda jeden z dôvodov, prečo vyšší muži sú viac presadzovaní ako nižší. Ak čítate tento článok, pravdepodobne vás zaujíma ako pridať pár centimetrov do výšky.

Prvá vec ktorú môžeme urobiť, je cvičiť správne držanie tela. Začnite vzpriameným trupom, udržte ho tak dlho, ako to pôjde. Vďaka tomu bude neuveriteľní rozdiel vo vašej výške. Ale mať ideálnu pozíciu neznamená pridať toľko centimetrov, koľko by sme chceli. Prinášame šesť tipov, ako oblečením budeme vyzerať vyšší.

Noste oblečenie, ktoré sa vám hodí

 Mnoho mužov uprednostňuje nosenie voľného oblečenia, pretože sa v ňom cítia pohodlnejšie. V dôsledku toho, si títo muži nedokážu kúpiť správnu veľkosť a často sa priklonia k väčšiemu číslu. Noste oblečenie, ktoré zvýrazní líniu vašeho tela, prirodzene tak vytvorí zoštíhľujúci efekt a vzhľad pridanej výšky. Nikdy nenoste oblečenie ktoré je príliš veľké.

Zvoľte jednu farbu

Keď sa snažíte vyzerať vyšší, farebné možnosti sú charakteristické. Nosenie oblečenia sa skladá z rovnakých odtieňov, v jednej farbe. Je to elegantný trik, ľudia nebudú pozerať na vaše telo ako na jednotlivé časti. Napríklad, keď budete nosiť topánky a nohavice rovnakej farby, bude sa zdať že máte dlhšie nohy. Pokiaľ ide o opasok, vyhnite sa kontrastných farieb.

Noste tmavé farby

Zvoľte tmavé farby ako čierna, modrá a hlboké sivé, budete nie len vyzerať štíhlejšie, ale aj dominantnejšie. V dnešnej spoločnosti, ľudia podvedome reagujú na dominanciu, silu a schopnosti. V kombinácií so správnym držaním tela, budete budiť zastrašujúci dojem, aj keď na to fyzicky nevyzeráte. Ide o jednoduchý psychologický trik, ktorý môžete ľahko využiť.

 Venujte pozornosť svojmu účesu

Niektorí muži dávajú prednosť ježatému účesu, nie len pre to že je módny ale aj preto, že pridá pár centimetrov k výške. Účes ktorý je po stranách krátky a na vrchole výrazný, zvýši vašu výšku. Pozrite si niekoľko účesov na fotografiách v módnych časopisoch, uvidíte že je to skoro pravidlo. Rozhodnite sa pre účes, ktorý vám najlepšie vyhovuje, prípadne popracujte s vašim kaderníkom na novom a vhodnom účese.

Zvislé pruhy

Keď príde na výšku, je tu obľúbený trik, ktorý často vidíte aj na celebritách. Prúžky a pruhy pôsobia na vnímanie výšky. Skúste skombinovať pruhované nohavice a bundy, zistite, ktoré z nich sú pre vás najviac prospešné. Nekombinujte ich tak, aby pôsobili rušivo.

 

Vyberte si správnu dĺžku saka

Kabát alebo sako, by malo  byť ukončené na mieste prechodu zadku k nohám. Zlá bunda nie je len módnou katastrofou, ale má aj negatívny vplyv na vašu výšku. Pre niektorých je vhodné doplnenie plášťom s ramennými vankúšikmi. Bude sa zdať že máte širšie ramená a vytvorí stavbu tela do písmena V, čo pomôže vyzerať vyššie a atleticky.

Prečítané: 10637x
Späť hore
Vyberáme

Duo úspešného podnikateľa, s ktorým bude každý krok ľahší

Ak ste sa rozhodli podnikať, samotná myšlienka vám na rozbeh spoločnosti stačiť nebude....

DANIEL KORDAN, LINA KAYSER A MIKKO LAGERSTEDT: TRIO OČARENÉ SVETLOM

Bratislava, 21. marca 2019: Traja fotografi sa vydávajú po stopách svetla. V každom pro...

5 tipov na dovolenku v Grécku: Od Akropoly až do podmorských jaskýň

Dlhé pieskové pláže, čisté more, bohatá história, vynikajúce jedlo a priateľskí ľudia. ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk